Lánchíd sétány átadó ünnepség

Szeretettel meghívjuk Önt a Lánchíd sétány átadó ünnepségére, 2023. november 13-án 16 órára.

Köszöntő beszédet mond: Szemereyné Pataki Klaudia polgármester

Kecskemét, Lánchíd utca 18.

Lánchidas közösségünk megálmodott egy olyan, fákkal szegélyezett sétányt az iskolánk és annak sportcsarnoka között, amely felhívja a figyelmet a környezettudatosságra, a tiszta levegő fontosságára, és nem utolsó sorban egy kellemes környezetet biztosít az itt élőknek és itt elhaladóknak is. Ez az álom most valóra vált, melynek megvalósításához számos segítséget kaptunk. A fenntarthatóság jegyében iskolánk tanulói vállalják, hogy gondozzák az idetelepített facsemetéket, valamint a sétányt borító murvát. Ballagó diákjaink pedig minden évben egy-egy paddal is bővítik a sétányt.

Köszönjük támogatóinknak, hogy egy újabb közös, gyermekeink jövőjét segítő projektben segítségünkre voltak!

Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata

Köppel Manufacturing Kft. és Rónai Péter cégvezető

Gebura-Fa-Gép Kft. és Gebura István cégvezető

 

Lendületben a Széchenyivárosért Egyesület Gál Zsombor elnök

Scroll to Top