Most mutasd meg

2023.06.14.

A megvalósítani kívánt cél rövid tartalmi leírása:
Most Mutasd Meg! tehetségnap a Lánchídban

Iskolánk régi hagyományát elevenítettük fel, kicsit újragondolva, a Most Mutasd Meg! tehetségnapon.

A műsorszámok során bemutatásra kerültek iskolánk tehetséggondozó műhelyeiben folyó tevékenységek valamit fellépési lehetőséget biztosítottunk olyan tehetséges diákjainknak is, akik nem iskolán belül szervezett művészeti tevékenységet folytatnak.

Idei évben új hagyományként bevezetésre került egy díj átadása, olyan volt Lánchidas felnőtt részére, aki saját szakterületén kimagasló eredményeket ért el. Ezen a napon a rádiózást kedvelők körében jól ismert hang részesült Örökös Lánchidas tagságban. Faragó Miklós a Gong rádió műsorvezetője.

Egy színpadon a Lánchidas múlt Miki személyében, közelmúlt Horváth Bence személyében és a jelen tehetségei.

Hajrá Lánchíd!

A program a magyar kormány támogatásával a

„Nemzeti Együttműködési Alap „Civil szervezetek működésének biztosítására vagy szakmai programjának megvalósítására és működésének biztosítására fordítható összevont támogatás 2023.” című pályázati kiírás támogatásával valósult meg.

A támogatás kedvezményezettje a Mozgó Diák Alapítvány.

Scroll to Top