NTP-MTTD-18-0085 Multimédiás Webhelyszerkesztés

Szülők részére:

Versenyek

Lánchíd a médiában

Sajtómegjelenés

Multimédiás webhelyszerkesztés

Pályázati azonosító: NTP-MTTD-18-0085

Elnyert támogatás: 1150000 Ft

Az informatikában tehetséget mutató gyermekek digitális kompetenciáinak fejlesztésére, webhelyszerkesztéssel kapcsolatos tevékenységeinek támogatására nyújtotta be az Alapítvány Multimédiás webhelyszerkesztés címmel pályázatát, amely a Nemzeti Tehetség Program által támogatást nyert.

 

A 2018-19-es tanévet átfogó tehetségműhely témája a webhely-szerkesztés és multimédiás anyagok készítése. A foglalkozásokon a tanulók megtervezik, létrehozzák, feltöltik saját személyes webhelyüket. Ez a kreatív munkafolyamat lehetőséget ad az informatikai tudás fontos elemeinek elmélyült alkalmazására, a digitális kompetencia hatékony fejlesztésére. A programot záró nyitott műhelynapon a kész weboldalak prezentálása mellett az éves munkát dokumentáló kisfilm is levetítésre kerül, ami által erősödik a tanulók önbizalma.

 

A pályázat a Nemzeti Tehetség Program támogatásával valósul meg.

Scroll to Top