NTP-MTTD-18-0085 – Nyitott Műhely

Szülők részére:

Versenyek

Lánchíd a médiában

Sajtómegjelenés

Nyitott műhely

Nyitott műhely foglalkozással zárult a Multimédiás webhelyszerkesztés tehetségműhely

Júniusban, nyitott műhely foglalkozással zárult a Lánchíd Utcai Általános Iskoláért Alapítvány által megvalósított tehetségműhely. A műhelybemutató foglalkozáson a pályázat céljait Mészáros Katalin, tagintézmény-vezető ismertette. Hornyák Zoltán, a tehetségműhely vezetője a program konkrét faladatait, tartalmi elemeit mutatta be az érdeklődőknek. Ezt követően a tehetségműhely résztvevői bemutatták az Internetre feltöltött webhelyeiket.

Végül levetítésre került az a kisfilm, amelyet kiegészítő tevékenységként vállaltak fel a műhelymunka megvalósító szakemberei. A rövidfilm a Multimédiás webhelyszerkesztés című tehetségműhely programját, valamint a gyermekek egész éves tevékenységét dokumentálta. A program résztvevői arról is meséltek, mit jelentett számukra ez a műhelymunka, hogyan segítette személyes előrelépésüket, hogyan járult hozzá jövőbeni terveik megvalósításához.

A tehetségműhely a Nemzeti Tehetség Program támogatásával valósult meg.

Képek: 

Scroll to Top