NTP-MŰV-18-0096 Művészetek Nyomában – Kiállítás

Szülők részére:

Versenyek

Lánchíd a médiában

Sajtómegjelenés

Kiállítás

Kiállítással zárult a Művészetek nyomában című tehetségműhely

Júniusban kiállítással és a tehetségígéretek bemutatkozásával zárult a Lánchíd Utcai Általános Iskoláért Alapítvány által megvalósított művészeti tehetségműhely. A záró tehetségdélután keretein belül a pályázat céljait Mészáros Katalin, tagintézmény-vezető ismertette. Gevicser Gyuláné, a tehetségműhely vezetője a program konkrét faladatait, tartalmi elemeit mutatta be az érdeklődőknek. Ezt követően a tehetségműhely résztvevői beszámoltak a műhelyfoglalkozásokon szerzett tapasztalataikról, élményeikről, bemutatták az általuk készített alkotásokat, a foglalkozások közben megismert új technikákat.

A délután a tehetségígéretek által készített alkotásokból (címerpajzsok, önarcképek, meseillusztrációk, üvegfestés, mozaikok, montázsok) rendezett kiállítás megnyitóval zárult, ami lehetőséget adott a gyermekek nyilvánosság előtti bemutatkozására.

 

A tehetségműhely és a kiállítás a Nemzeti Tehetség Program támogatásával valósult meg.

Képek:

Scroll to Top